Kempy a soustředění

hokejový kemp v Jihlavě

Po dlouhé době se konal vůbec první kemp neslyšících hokejistů. Kemp byl i zároveň přípravou na říjnové přátelské utkání s Moskvou, Maďarskem a Hero Helsinky.

2. soustředění v Telči, 11.2 -12.2.2016

Dne 11. – 12. 2. 2017 proběhlo další reprezentační soustředění v Telči. Během soustředění jsme absolvovali různé kondiční programy: kondiční běhání, společný trénink na ledě, přátelský zápas se Sokoli Okříšky a ranní trénink na ledě. Dále jsme se zabývali rozborem videa ze zápasu s TJ Sokol Okříšky, abychom se poučili ze svých chyb (týmových i individuálních) a probrali taktiku do dalších zápasů. Během soustředění probíhala výborová schůze, která se zabývala přípravou na MS v USA.

Mistrovství ČR v ledním hokeji neslyšících

MČR 2016 – SKN Plzeň

Na MČR tým SKN Plzeň umístil na 3. místě.

MČR 2016 – SKN Brno

SKN Brno se umístilo na 2. místě

MČR 2016 – SKN Hradec Králové

Tým SKN Hradec Králové jsou mistři MČR 2016

Výsledky a hodnocení najdete zde

Turnaje a přátelské utkání

Turnaj  v Hradci Králové – 30. výročí hokeje SKN HK

Turnaj se probíhal v Hradci Králové, dne 21.2.2015. Zúčastnili se týmy SKN HK slyšící, SKN HK neslyšící, Deaf Kladno a HC Skalka. Celkový turnaj vyhrál tým SKN HK slyšící.

Ve klipu uvidíte zápas mezi SKN HK neslyšící a Deaf Kladnem.

Mezinárodní přátelské utkání neslyšících hokejistů v Hradci Králové

Mezinárodního přátelského utkání neslyšících hokejistů se zúčastnila 4 mužstva- Česká reprezentace ( A mužstvo + veteráni), Maďarská reprezentace, Moskva (Rusko) a Helsinky (Finsko). Dne 14. 10. byl zahajovacím dnem prvního mezinárodního přátelského utkání mezi Českou reprezentací ( mix) a Moskvou. Druhým dnem 15. 10. se odehrála tři mezinárodní přátelská utkání: Česká republika s Maďarskem, Moskva s Helsinkami a Česká republika s Helsinkami. Hokejový účastníci po dobu hokejové klání měli zajištěnou dopravu, ubytování, stravu a sportovní kulturní program. Všechna utkání se odehrála na hlavním stadionu Mountfield Hradec Králové. Fanoušci se mohli těšit na hokejovou atmosféru v extraligovém stánku a opravdu přišli ve velkém počtu.

Výsledky a hodnocení najdete zde

Ostatní

Projev předsedy sekce lední hokej ČSNS

EPP – pomáhej pohybem

Malý Toníček krásně hraje a bruslí. Krátký projev Toníčka.

Pozvánka na 30. výročí ledního hokeje v Hradci Králové

Voráček Jakub

Krásná motivace našeho hokejisty Jakuba Voráčka.