Soustředění a přátelský zápas s týmem HC Kapacity

In ČR, Reprezentace by NormadSoul

Tentokrát se reprezentační tým potkal znovu ve Slaném. oficiální program soustředění začal v sobotu ráno a skončil v neděli obědem. Přípravný výbor pro ME se sešel již v pátek večer, kdy diskutoval nad plánováním šampionátu a nad jeho celkovým zajištěním.

V sobotu dopoledne jsme měli trénink, na kterém jsme přivítali nového hráče – Jan Bartošek a nové brankáře – Petr Málek a Tomáš Martínek. Po dopoledním tréninku měli hráči volno, které mohli využít k přípravě na večerní zápas. Přátelské utkání s týmem HC KAPACITY, který hraje amatérskou hokejovou ligu začalo v 19:00. Naši bránu hájil Michal Starý, kterého pak zhruba v půli zápasu vystřídal velmi šikovný nováček Tomáš Martínek, kterému v den zápasu bylo 14 let. Celkový výsledek byl 11:4 pro českou reprezentaci. Hráči nehráli špatně, přesto od nich trenér čekal v začátku větší tlak na soupeře, v přestávce po druhé třetině k hráčům promluvil a to je motivovalo. Třetí třetinu byli rychlejší a dařilo se jim vícekrát na branku vystřelit a také skórovat. Po skončení zápasu trenér své svěřence chválil, především výkony brankářů mu udělaly radost.
ČR – HC Kapacity 11:4 (1:0, 3:1, 7:3)
B: 11., 43.,46., 52. a 58. Bakrlík ( 2x Filipi, Novotný), 33. a 37. Novotný (Filipi),39 .a 54. Beránek(Hlavatý ,Bušo a Rybníček),49. Filipi (Novotný),50. Vlach (Beránek, Hlavatý) – 30. Juříček. 35.  Novotný Petr (Šedivý), 54. Doksanský, 59. Dvorský (David)
Po nedělním dopoledním tréninku se všichni vydali zpět domů.
Co nás čeká v dalších měsících? Někteří hráči se zúčastní turnaje ve Finsku, který se koná koncem dubna a reprezentační dresy opět oblékneme v květnu na mezinárodním turnaji fanoušků, kam jsme byli pozváni. Ale o tom Vám napíšeme více informací někdy příště.