STAŇ SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU

Náš reprezentační tým potřebuje posily.  Hledáme všechny, kteří by měli zájem hrát s námi hokej. Není důležité umět hrát hokej na profesionální úrovni, důležité je mít chuť se učit. Ničeho se neboj technické bruslení tě naučíme. Nemusíš se ani bát komunikace. Trenéři jsou slyšící, ale na ledě je s nimi vždy tlumočník.

Co tě u nás čeká?

  • Snažíme se pořádat soustředění několikrát za rok. Soustředění většinou probíhá formou dvoudenního setkání o víkendu. Míváme tři tréninky na ledě a pokud se nám to podaří, tak máme i kondiční trénink v tělocvičně. Naši trenéři jsou odborníci, kteří tě naučí techniku bruslení a další dovednosti, které budeš potřebovat k tomu, abys mohl hrát hokej na vysoké úrovni.
  • Jezdíme na různé turnaje např. do Maďarska, Finska nebo Švédska. V roce 2017 jsme byli na Mistrovství světa v USA a připravujeme se také na Mistrovství světa 2021 v Kanadě. A snažíme se o pořádání dalších významných akcí.

Pokud tě hokej baví a pokud máš sluchovou vadu 55dB a více, tak se nám ozvi a my tě pozveme na soustředění, kde si to s námi můžeš vyzkoušet.

Pro rodiče neslyšících dětí nabízíme možnost zúčastnit se soustředění s jejich dětmi. Děti mají účast na soustředění zdarma, rodiče si hradí ubytování a stravu.

Bližší informace poskytne hlavní trenér a vedoucí náboru mládeže Petr Dostál. Zavolat mu můžete na telefonní číslo +420 607 875 141 nebo mu napište email petr.dostal85@gmail.com.

Případně pište email na adresu czechdeafhockey@gmail.com a tam vám na vaše dotazy bude odpovídat manažer reprezentace Jiří Procházka.