Právě dnes jsme odehráli poslední zápas před odletem na MS v USA. Přátelské utkání odehrála naše reprezentace proti klubu FARAD ze skupiny A hradecké hokejové ligy. Zápas jsme sice nevyhráli, ale přesto si z něj odnášíme cenné poznatky, které se nám snad budou v zámoří hodit.

Děkujeme soupeřům, a především děkujeme našim rodinám a fanouškům za skvělou atmosféru. Na dobrovolném vstupném jsme vybrali 1601,- Kč, které použijeme na pokrytí nákladů účasti na MS.

Děkujeme, jste skvělí!

ČR neslyšících – Farad 0:6 (0:0, 0:3,0:3)

B: 34. Pitor (Sejkora),  37. Kazda (Matějíček), 39. a 44. Antalík (Pitor, na druhou Šrámek), 42. Felcman, 55. Matějíček (Kazda)

Vyloučení: 2 – 2
Střely 33 – 35

Sestava ČR

Starý, 35. Vejvalka, 44. Starý – Vlach, Hanousek, Procházka, Kománek, Fišer, Hartinger, Balažovič, Pražák, Nachtigal, Hlavatý, Peprný, Filipi, Rezek, Beránek, Rybníček, Novotný

Vedoucí mužstva: Milich Jaroslav
Trenér mužstva: Dostál Petr

Sestava Farad

Křovák – Matějíček, Rejda, Gajdošík, Antalík, Černý, Šrámek, Pitor, Kazda, Sejkora, Šebek, Felcman, Kos

Vedoucí mužstva: Sodoma Václav
Trenér mužstva: Voslanec Jiří

Hodnocení trenéra Dostála

Dnes se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. My jsme se však nebyli schopni prosadit proti výborně chytajícímu brankáři soupeře. Našemu výkonu chyběl větší tlak na bránu a ochota poprat se o puky v předbrankovém prostoru. Moc se těším do Buffala, až se přestaneme podvědomě šetřit a konečně to na ledě rozjedeme naplno.

 

Poděkování patří fotografovi Robertovi Holecovi, jeho odkaz zde:https://www.facebook.com/Robertholecphotography/?fref=ts

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©[LHNS-2015] 

Log in with your credentials

Forgot your details?